Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam miért ilyen lassan nöl?

A hajam miért ilyen lassan nöl?

Figyelt kérdés
6éve növesztem,de még a mellem alá sem ér.Azt tudni kell hogy nagyon dús,voltam hajdiasutnotikán ,ahol azt mondták h fejbör korpám van.Azt mondja a fodrász hogy nöl csak nagyon lassan,pedig nem is festettem,nem vágatok belöle igaz nincs megtörve,Ha vágatnék belöle volt olyan is hogy aznap már megtörött.Nagyon durva a hajam,száraz.Ricinus olajjal ,vagy kokusz olajjal kezelem.Két hetente mosok hajat,és fodrász szárítja,be mert olyan rövid ,hogy ezt még nem lehet otthon kezelni nagyon rossz a hajam,abbol a szempintbol,nincs most festve.Valaki azt mondja,hogy még semmit semlát hogy megnött volna,de még a mellem alá sem ér.Ez olyan haj hogy ha derekamig érne göndören akkor tudnám kezelni.

2016. máj. 15. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ember haja limitált hosszúságúra tud nőni, ami egyénenként változó.

A hajszálaknak van egy élettartama, ameddig nőnek, utána kihullanak, és a hajhagyma pihen, helyébe lép egy másik - ezért vannak mindig a babahajak.

A hajszál növekedési sebessége is adott, szintén egyénenként változó, átlagosan egy centi havonta.

Belátható tehát, hogy hiába növeszted akár évtizedekig, egy bizonyos méretnél nem lesz hosszabb. Ha már egy ideje stagnál a hajad hosszúsága, akkor te elérted a maximumot.

2016. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hiába írod privátban, hogy "de nem így van", attól még így van. Ez egy tény, hogy minden embernek van egy maximum, amit elérhet a haja. Ismerek olyat, aki váll alá sem tudja növeszteni, pedig évek óta nem vág belőle.

Neki ez jutott, neked meg az.

2016. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Közben írtál még egy privátot, hogy kislánykorodban hosszabb volt.

Gondolkozz már, kislány korodban is ugyanannyi távolságra volt a fejed a hátadtól? Segítek, nem, mert azóta nőttél, te IQ betyár :D A hajad hossza nem változott, csak tested nőtt meg :)

2016. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előző kommentáló Jol írja

Mindenkinek van egy maximum ameddig nő a haja

Mondjuk en most jovesztem Es nekem gyorsan nő a hajam

De neked Ugylatszik nem Szoval ezen nem tudsz ( termeszetesen) segíteni

2016. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mien okosnak erzed magad,akkor te meg orulj,hogy gyorsan nol,de nol csak ki.aszott lasan kepzeld ugyanakkora vagyok novesbe mint 15evesen nem nöttem sokat ,nem tudom mi ezzel a problema.Kepzeld hat éve novesztem es meg nem er sehol sem,mar masnak ennyi ido alatt a segeig vagy tovabb er,igen kislanykoromba sem volt hossz ,de ugyan akkor vagyok most mint akkor,akkor is kivasalva csak mellem alla ert a derekamig,ha van lenoves akkor no a haj ,ilyen nincs ......
2016. máj. 16. 00:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Jo de en nem tehetek rola hogy lassan nő !

Ez egyentol függ hogy milyen gyorsan nő !

Tudom ajánlani azt hogy minden este 4 percet maszirozd a fejborod Es akkor gyorsabban nő

Vagy ricinusolajat maszirozni a fejborodbe ! Hatha ez segít

Es en nem veszekedni akartam veled-csak Szolok-

2016. máj. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látod mit irt az előző hozzászolo,egy lánynak lassan nől a haja,azt még ő szologat be,senki nem akart veszekedni,én jó szándékkal vagyok it.Az IQ betyár az elsö aki veszekednj jött.
2016. máj. 18. 07:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiprobaltad a maszirozast ?

Es sok mindenkinek ajánlottam Es sokaknak segített ( mindenkinek ) !

2016. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!