Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok szép, hamvas árnyalatú...

Tudtok szép, hamvas árnyalatú 7-es színmélységű szőke hajfestékeket ajánlani?

Figyelt kérdés

A fodrász L'oréal Casting Világos gyöngyszőke festékkel festette be / kép: [link] / ,mivel a természetes hajszínem sötétbarna,az eredmény ehhez lett hasonló,de szerintem egy nagyon picit sötétebb az enyém: [link]


Szép-szép,de a probléma az,hogy az én hidegebb színeimhez ez a vöröses árnyalat nem igazán passzol, hamvasabb,kevésbé rikító színt szerettem volna.

Olyasmi színre gondolok,mint pl. ami ezen a képen Kylie Minogue-nak van: [link]


A fodrász azt mondta,hogy mivel 6-os színmélységű a természetes hajszínem,így a festett hajam mélységének ennél többnek kell lennie.


Milyen színt javasoltok?



2016. máj. 16. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Fura... Mármint miért festené egy fodrász egy ilyen gyenge festékkel a hajad? Vagy te vitted a festéket? Ha hamvas szőke a célod ahhoz először le kell szívatni a réz árnyalatot, utána lehet festeni, enélkül nem fog menni. Keress olyan fodrászt aki tudja is mit csinál.
2016. máj. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fodrász, aki lakossági festéket használ? Olyanhoz menj, akinek van festéke (kinek nincs egyébként, milyen fodrász az olyan?), és ért ahhoz, mit kenjen a hajadra, hogy olyan legyen, amilyet szeretnél.
2016. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A fodrász azt mondta,azért festette ezzel a hajam,hogy ne roncsolja. Így sem roncsolta, ugyan olyan minőségű és ugyanannyi hajam van,mint eddig. akkor egy erősebb festékkel sem lesz problémám? Azóta már fodrászt váltottam és most megyek hozzá először. Még nem tudom,milyen tapasztalata van és sikerül-e olyan hajszínt létrehozni rajtam,amilyet szeretnék.
2016. máj. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!