Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy a szakálla...

Dragon00 kérdése:

Mit csináljak, hogy a szakállam elkezdjen nőni? Mindjárt 18vagyok már az összes barátomnak van szakálla de nekem még csak a bajszom nőtt ki, mit csináljak, hogy elkezdjen nőni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetika, nyugi, barátom 19 és csak pár szálas valami van az állán ami szerinte szakáll szerintem semmi :D
2016. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazan van ezzel mit csinalj, ahogy elso is irja. En 21 eves koromig nem igazan borotvalkoztam, nem azert mert nem akartam, hanem mert nem igazan volt mit:)
2016. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi,mindenkinek. de valamit nem tudtok ajánlani,hogy gyorsabban nőjön?
2016. máj. 17. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Genetika, semmi beleszólásod sincs. Majd később kinő, vagy nem.
2016. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sarathie válasza:
Próbáld ricinus olajjal kenni
2016. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A hormonok is közrejátszhatnak pl ha szexelsz gyorsabban nő a szakállad a több tesztoszterontól (nem tom hogy írják sry) de olyan kaják is vannak amitől gyorsabban nő pl húsos akármik de a sporttól is termelődik adrenalin amitől szintén gyorsul a növekedés de ez javarészt tényleg genetika ez csak pár mód hogy egy cseppet megsürgesd, nekem pl 14 évesen olyan szakállam volt hogy 30-nak néztek sok helyen aztán borotválkoztam és úgy 16-nak néztek XD elég férfias alkatom és megjelenésem van, de piát mindig adtak :D na jó csak poénkodtam a piárol...ne igyatok fiatalok! Mostmeg eltértem a tárgytól :( kéne már egy barátnő, a plüssmacim úgyis elhagyott, hiuszton hall engem leszállt a herém adás vége...véce
2016. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!