Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám elérni hogy a...

Hogyan tudnám elérni hogy a hajam jobban bevegye a festéket és/vagy tovább megtartsa?

Figyelt kérdés

Nagyon roncsolódott, platinaszőke volt és vörösre akartam váltani. A fodrásszal választottunk egy sötétpiros színt egy cseppnyi lilával ami nem kopna ronda narancssárgára mert úgyis gyorsan ledobná a festéket. Ez befogta pirosas-sötétrózsaszínesre egy leheletnyi bronz beütéssel de most megmostam (előtte pakolás, sampon majd balzsam) és most a frufrum és a végénél pasztelrózsaszínre kikopott csupán egy mosás után.

Ha legközelebb festetetm, tudok valamit tenni hogy jobban befogja a festék vagy tovább megmaradjon?


2016. máj. 16. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőkét vissza kell pigmentálni, hogy megmaradjon benne a szín
2016. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam ennek a pigmentálás izének, valahol azt írják gyakorlatilag duplán kell festeni és az első festés csak megadja az alapot?

Ha ezt jól vettem ki akkor ha következőnek befestem akkor már jobban megmarad?

2016. máj. 16. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de úgy tudom a visszapigmentálásnál a sárga és narancs árnyalatokat kell visszafesteni a hajba, mert az a hajszínek alapja, azon marad meg a többi festék csak normálisan. De a fodrászodnak kellett volna tudnia hogy nem simán kell csak festeni... annak értelme nem volt. Főleg hogy a lila/piros alapból sem tartós árnyalat.
2016. máj. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok a fodrászodnak, hogy nem tud festeni. Egy roncsolódott, platinaszőke hajra nem lehet csak úgy felkenni semmit visszapigmentálás nélkül. Elrontotta. Menj máshoz, aki ért hozzá.
2016. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!