Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik ebben a temaban valaszoln...

Akik ebben a temaban valaszolnak, raadasul probaljak megalazni, akik abortuszra keszulnek, minek valaszolgatnak? Igy probaljak elerni, hogy megtartsa a kerdezo a babajat?

Figyelt kérdés

Szerintem ez rossz logika, nem gyulolkodni meg le...ni kene, hanem ravilagitani az anyasag szepsegeire es a pozitivumokra!


Magambol kiindulva mondom ezt, mikor vki azzal traktalt, h en ugy se vagyok kepes ra, fel is adtam, de ha biztattak, megerositettek, mellettem alltak nem adtam fel!-ez csak egy gondolat, elvonatkoztatva, de a targyhoz kapcsolhatoan, remelem pontosabban tudjatok, mire gondolok!


Jo lenne ha zommel azok valaszolnanak, akikre raillik a kerdes!



2016. febr. 27. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem van olyan kérdés, mikor minden adott lenne a gyerekhez, mégis megijed a kismama, azt szerintem jogosan bíztatják, meg van, ahol nincs mit mondani, csak hőbörögni, hogy mi a fenéért nem védekezik, aki nem akar gyereket.
2016. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Mert ilyenek a magyar emberek túlnyomó része. Rosszindulatúak. Nem hiába lesz évről évre egyre több a jelentgetések száma is(szomszédot,barátot-sokszor oktalanul). Irigység... rosszindulat.
2016. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Mert undorítóak, úgy megnézném őket élőben, arccal, hogy hogy néznek ki, gondolkodtam már ezen amúgy.

Ott ülnek a buszon, a metrón, a boltban vásárolnak előttem a sorban...

Vajon csúnyák, ápolatlan, elhízott bajuszos 40 éves nők akik az életben nem kellettek senkinek, és már klimaxolgatnak, és érzik sosem lesz gyerekük?

Vagy 20-30 évesek akik évek óta próbálkoznak a párjukkal de nem jön a baba?

Vagy csak szimpla unatkozó családanyák, akikkel nem foglalkozik a férjük, és ide járnak feszültséget kelteni és levezetni mert otthon max. pofont kapnának érte? Nagyon érdekes.

2016. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

"mikor minden adott lenne a gyerekhez, mégis megijed a kismama, azt szerintem jogosan bíztatják"


Ez mind szép és jó elméletben, de az ilyen kérdéseknél is az a válaszok fele, hogy "tartsd meg,ne legyél gyilkos". Pont amit a kérdező is nehezményez.

Minden abortuszhoz kapcsolódó kérdésnél hasonló fröcsögés a válaszok fele.

Egy bizonytalan kismamának meg inkább tények, vélemények, tapasztalatok kellenek, nem pedig az, hogy vadidegenek ócsárolják őket.


Nemrég olvastam egy ilyen kérdést, ha nem is ilyen nyíltan de ott is ment a szokásos "ha elveteted megbánod és pokolra jutsz" szöveg. Vannak akik csak ilyen stílusban tudnak véleményt nyilvánítani. De szerencsére sokan vannak akik túl tudnak lépni ezen a szinten és normálisan kitudják magukat fejezni.

2016. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg, ha egy nő ország világ elé tárja hogy abortálni fog, akkor, mivel szólásszabadság van, el kell fogadnia azt a véleményt is, aki szerint gyilkos. Ha érzékeny a lelke és nem bírja, ne tegyen fel kérdést. Neki joga van abortálni, az embereknek meg joguk van véleményt formálni. persze ezt is lehet kulturáltabb és mocskosabb módon is kinyilvánítani.
2016. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

#5 a szólásszabadság senkt nem mentesít a tény alól hogy attól még hogy kimondhatja, nem feltétlenül KELL, és az illető egy ordenáré paraszt.

A baj azzal van aki azt hiszi hogy ha egy gyilkosnak nevez valaki, hirtelen az illető meggodnolja magát és hallgat valakire aki mást sem tud az interneten csak hőbörögni.

Van olyan aki úgy próbálja meggyőzni hogy elmeséli milyen jó dolog egy gyerek, hogy szerinte tartsa meg, de nem ugrik a torkának ha nem egyezik a véleményük, meg egyes eseteknél van mikor tényleg jogosan mondják hogy "hát igen, tényleg nagyon hülye voltál hogy ilyen helyzetben vagy".

2016. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

"ilyenek a magyar emberek többsége"?


Nem vagyunk olyan különlegesek. Mindenütt elítélik az abortuszt. Még az orvosokat is, akik csinálják, mindenütt.


Valahol meg is lehet érteni,nem?


Sokszor elképesztő, hogy milyen mondvacsinált, kényelmi és önző okokat próbálnak velünk, a válaszolókkal igazoltatni. Hogy áttolják a felelősséget mindenkire, aki csak tudott róla, hiszen ugye mindenki más is KÉNYTELEN lett volna, MUSZÁLYból tenné, stb.


Nincs benne szerintem semmi gyülölködés.megalázás, és más divatosan használt túlzás, egyszerűen pl. én nem akarnék cinkos lenni.

De ha már más szerencsémre leírta, amit én is gondoltam, akkor inkább nem írok semmit.

2016. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!