Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 évesen még fiatal vagyok...

12 évesen még fiatal vagyok ahhoz, hogy megkérjem anyát, hogy hadd menjünk el kozmetikushoz legyantáztatni a lábam/hónaljam?

Figyelt kérdés
Eddig még csak borotváltam nyáron, ( ugye trikók, rövidnadrágok miatt ) viszont mindig nagyon hamar visszanőtt. És most szeretném megkérni anyut, hogy gyantáztassuk le a lábam, meg a hónaljam majd tábor előtt, mert az több napos lesz, és nem akarok ott borotválni (el se vihetném ). Anyu amúgy nagyon támogató volt ebben, ő mondta, h nyugodtan kiszedethetjük a szemöldököm, mert mondtam neki, hogy nagyon zavar, hogy ösze van nőve. De nem tudom, ezt hogyan fogadná. A karom még nem zavar annyira, a többi osztálytársnőmnek is szőrös, viszont vannak köztük, akik már epilálnak. Engem pedig nagyon zavar, hogy szőrös vagyok.
2016. máj. 16. 21:05
 1/9 anonim válasza:

Szia! :)

Nyugodtan szólj neki, ez nem életkortól függ, de ha attól függne, sem volnál túl fiatal a hónaljgyantááshoz. Ha anyud eddig jól fogadta, ezután sem lesz gond, szerintem.

Holló

2016. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát, majd megbeszélem vele valahogy. Amúgy a gyantáztatás nagyon fáj? ( nekem elég magas a fájdalomküszöböm )
2016. máj. 16. 21:13
 3/9 valaki54321 válasza:
Figyelj, arról nem tehetsz hogy 12 évesen kezdtél el szőrösödni. Szerintem nem vagy fiatal hozzá. Ez nem korhoz kötött.
2016. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már 11 évesen igazából.. Köszi szépen:)
2016. máj. 16. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyantázhatjátok ti is otthon. Esetleg a cukorgyantát próbáld ki.

Amúgy szerintem abszolút nem fáj annyira, kibírható ahhoz képest hogy nekem egy hónapig semmi szőr nem nő vissza.

2016. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát... Elsőre nem valami kellemes (na jó, kellemes soha nem lesz), de a következő alkalmakkor lényegesen kevésbé fog fájni, de így is mindenképpen kibírható. Nagy előnye, hogy tizedmásodpercekig tart csak a kellemetlen része.

Holló

2016. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) azóta megkérdeztem anyát, és azt mondta, pár nappal a tábor előtt elmegyünk :) mégegyszer nagyon köszi!
2016. máj. 17. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai, de sztem teljesen felesleges :D pénzkidobás. Miért nem vesztek cukorgyantát és megcsináljátok otthon? :) ha kellenek tanácsok írj nyugodtan :)
2016. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan.
2016. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!