Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy kevésbé...

Mit csináljak, hogy kevésbé legyen feltűnő hogy zsíros a hajam?

Figyelt kérdés
Szombaton és szerdán szoktam hajat mostani.Szerdán már eléggé zsíros szóval szeretném ezt kicsit valamivel leplezni.Vállig érő hajam van.Milyen frizurát készíthetnék hogy kevésbé legyen észrevehető?
2016. máj. 17. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szokták mondani, hogy "kösd fel", "csinálj kontyot" meg hasonlók, de az igazság hogy semmi értelme, mert akkor is ugyanúgy látszik hogy zsíros. Moss gyakrabban hajat és kész.
2016. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg száraz sampon?
2016. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1#

persze, hogy aztán még zsírosabb legyen... -.-


milyen típusú sampont használsz kérdező?

2016. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 nem akarok gyakrabban hajat mosni,az még rosszabb.

#3 Pantene Pro-V

2016. máj. 18. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy gyógynövényes sampont. Én spec. a varga sampont használom, előtte 2x mostam hajat hetente de szerdán már nekem is eléggé látszott a zsír, most 1x és a mosás napján is még teljesen vállalható. Egy próbát megér.

A másik, a hajmosási technika amin javítani lehet. Sokan a balzsamot is beledörzsölik a hajtövekbe, pedig azt csak a haj hosszára kell, úgy kevésbé zsírosít.

Ha kevesebbet nyúlkálsz a hajadhoz, kevesebb zsíros és olajos cuccot eszel, az is sokat tud segíteni.


2 voltam

2016. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Szerintem a sampon nem jó. Volt, hogy én is ilyen "divatsamponokat" használtam, amik elvileg zsíros hajra voltak... rosszabb volt, mint mikor megmostam. Én head&shoulders-t használok (citromos, mentolos vagy zöldalmás) és a 4. napon látszik nagyon a zsírosság. Jó, mondjuk én általában összefogva hordom, így annyit nem piszkálom, igazgatom.

2016. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!