Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan zsíros a bőröm, hogy ha...

Olyan zsíros a bőröm, hogy ha végighúznék egy kenyeret a homlokomon, már csak a lilahagyma hiányozna róla XD mit csináljak, hogy kevésbé legyen zsíros?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl meleg van és párolog a zsirod :D
2013. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáltad már a Biovanne szépség vitamint? az bőr, haj, köröm táplálására van. szerintem a bőrnek is megadja a megfelelő tápanyagot, Persze szerintem belülről is táplálni kéne...
2013. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keresd meg, miért ilyen. Rengeteg oka lehet.

Változtass az életmódodon, igyál sok vizet, egyél sok gyümölcsöt, minél kevesebb szemét kaját, cukrot. Emellett mozogj rendszeresen.

Persze mindez semmit nem ér, ha 13 éves vagy tomboló hormonokkal, azon majd az idő segít.

De ha napi 25-ször megmosod az arcod valami szárító arctisztítóval és utána lehetőleg alkoholos tonikkal is kenegeted, akkor sem csoda, hogy próbál ellenkezdni a bőröd.

Ha frufrud van, akkor tűzd félre, mert attól is lehet.

A legegyszerűbb, ha megkérdezed a kozmetikusod, hogy mit tegyél ellene, aztán ha szükséges, keress fel egy bőrgyógyász-kozmetológust is.

Amúgy napi kétszeri tisztítást (reggel-este) ajánlok, és legyen nálad mindig blotting paper (bocs, de nem tudom a magyar nevét) meg egy púder.

2013. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus!
2013. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szappan?
2013. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!