Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kellemetlen szagok odalent!...

Kellemetlen szagok odalent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hetek óta kellemetlen szagokat érzek ott lent, erős folyással néha elviselhetetlenül. Nem tudom mit tegyek, nemrég voltam nőgyógyásznál egy teljes körű kivisgáláson és azt mondta a doktornő hogy minden rendben van. Tudom minden hüvelynek van egyfajta "illata" de ez nem az mert erős és kellemetlen, nem olyan mint régen volt. Oda fajult már a dolog hogy naponta többször bugyit cserélek és mosakodom odalent. Nemtudom ez mennyire befolyásolja a dolgot de szedek fogamzásgátlót és barátom is van tehát szexuális életet is élek. Olvastam tippeket a neten hogy mit csináljak (tisztálkodás,pamutbugyi stb) mindent kipróbáltam de semmi javulás. Mit csináljak?

2016. máj. 18. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit eszel. Kerüld az édességeket,cukrot,fokhagymát meg tejet.
2016. máj. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kenetet vett a doki?

És nem mutatott ki semmit?

Milyen anyagú bugyit hordasz, illetve milyen tisztasági betétet használsz?

2016. máj. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erős folyás, kellemetlen szag tutira nem normális. Lehet hogy azóta alakult ki valami fertőzés, mióta a dokinál jártál. Ezzel nem kellene otthon ülni, mert könnyen komoly baj lehet belőle, aztán mondjuk sosem lehet gyereked. Menj vissza az orvoshoz!
2016. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gombás vagy bakteriális fertőzés is lehet. Így elsőre inkább bacira tippelnék, de orvoshoz kéne menned.
2016. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Intimissimis lézervágott bugyit hordok és nem mutatott ki semmit a vizsgálat. De el fogok menni ismét a nőgyógyászhoz! Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!