Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ápolatlanság, ha egyáltalán...

Ápolatlanság, ha egyáltalán nem lakkozom a körmöm, és egyébként teljesen rövid (szép formájú amúgy)?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik másokon az ápolt, visszafogottan lakkozott köröm, de nálam nem működik, mosogatásnál, házimunkánál lepattog, manikűrösre pedig sem időt, sem pénzt nem tudok áldozni:( (csak az esküvőm előtt voltam, és az a lakk, amit ő felkent, munka mellett is egy hetet simán kibírt).


A körmöm szép alakú és tiszta, de csak úgy szeretem, ha egészen rövid. Nem nő rá a körömágyra a bőr sehol sem, ezért visszatolni sem szoktam, kvázi nem is manikűrözök tehát, csak levágom. EZ ápolatlanság?


2016. máj. 19. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ápolatlanság.

Én szoktam rá tenni átlátszó fényt. Ettől fényesebb, szebb, de azért mégsem lakk, ami gyorsan kopik. Te is kipróbálhatod, ha szeretnél valamit, de nem szeretnél lakkozni.

2016. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,én sem lakkozom,csak manikűrnél szoktam fényesíteni.
2016. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy az!

Az ápoltság nem azon múlik, hogy mesterségesen kidíszíted-e, hanem hogy tiszta-e, és figyelsz-e rá.

2016. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Próbáld ki a japán manikűrt, erősíti és szép fényes is lesz!

2016. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az. Én mikor, hogy szeretem. Most egy fél éve kb. csak körömerősítő lakk van rajta. A színes lakkok sport vagy takarítás közben nekem is hopp, eltűntek. És annak aztán van ápolatlan hatása, amikor félig le van jőve a körömről a lakk. Annak, hogy ápolt, szép, egészséges, nincs ápolatlan hatása.
2016. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!