Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányként szőrös az orrlyukam...

Lányként szőrös az orrlyukam hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és elég hosszú szőrös az orrlyukam. mi a leghatékonyabb és legjobb eltávolítási módszere.

2016. máj. 19. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
körömvágó ollóval vágd le óvatosan
2016. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19.
2016. máj. 19. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én tépkedni szoktam szemöldökcsipesszel, de állítólag az nem tesz jót. Egyébként nagyon szexi tud lenni egy lányon ha kilóg az orrszőre és rajta csüng egy kis fika, nyaldosnám a nyelvem hegyével :3. 23/F
2016. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én orrszőrnyírót használok,bár néha én is kitépem,de az nagyon kellemetlen. Heti egyszer szoktam nyírózni,így sosem látszik. 17L.
2016. máj. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orrszőrnyíró,nem tudod megvágni magad.
2016. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kilóg pár szál azt vágd le ollóval és kész.
2016. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyszer volt két hosszabb szál, az egyiket sikerült szemöldökcsipesszel bagy nehezen, a másikat a nagypapám orrszőrnyírójával tüntettem el :D
2016. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!