Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantás szőrtelenítés házilag...

Gyantás szőrtelenítés házilag vagy kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogyan érdemesebb gyantás szőrtelenítést véghezvinni, otthon magamnak házilag vagy kozmetikusnál.

Érdemes fizetni kozmetikusnak, ő képes kevesebb fájdalommal megcsinálni? Nem lehet probléma, ha nem bírok a fájdalommal és kellemetlen helyzet alakul ki? Nem drága?

Vagy inkább magamnak csináljam, hiszen olcsóbb?

Stb?... Tapasztalatok, javaslatok?



2016. máj. 19. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább kozmetikus, mint odahaza szenvedni. A lábad szárát még úgy ahogy meg lehet oldani otthoni körülmények között gyantacsíkkal, de ha hónalj vagy intim részen is szeretnél szőrteleníteni azt a kozmetikus sokkal jobban meg fogja csinálni.
2016. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha először csinálod, inkább kozmetikus. Gyorsabb, szebb is lesz, kevésbé fáj. Van itthon is gyantázó gépem, de az mindig szenvedés, kimarad pár rész, gyantás maradok. Biztosan ki lehet tapasztalni ezt is, de én azért néha elmegyek kozmetikushoz is, hogy csinálja meg szépen.
2016. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikust ajánlok,szakszerű és nem olyan drága.
2016. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Inkább kozmetikus. Kevesebb macera és tartósabb eredmény. Az ára kicsit magasabb,de megéri. Persze,ha bátor vagy,otthon is végezhetsz jó munkát.
2016. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz házilag is, feltéve hogy tudod mit csinálsz és normális gyantát/gépet használsz. Árban meg nagy a különbség, egy jó fajta gyanta 500 ft, ez elég 4 alkalomra kb. ha lábra használom csak. Ha kozmetikushoz mennék akkor meg egy alkalommal kb 2000 ft. Nekem marhára nem éri meg, plusz nem is tudja mikor/hogyan fáj nekem, szóval nem kíméletesebb mintha magának csinálná az ember, hanem rosszabb annál.
2016. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!