Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet beszerezni Magyarors...

Hol lehet beszerezni Magyarországon Carbon Coco-t?

Figyelt kérdés
Az interneten láttam ezt a természetes fogfehérítő szert és én is szeretném kipróbálni. Tudnátok segíteni hogy hol keressem? Vagy tudtok ajánlani valami más jól bevált fogfehérítőt? Előre is köszönöm a válaszokat:)

2016. máj. 20. 20:59
 1/5 anonim válasza:

Szia!:)

igen ez 100%-ban természetes fogfehérítő és ugye ezt külföldről lehet csak megrendelni. Ezen [link] az oldalon csak angol nyelven lehet tájékozódni, illetve tudsz angolul beszélgetni élő chatben egy személlyel aki bármiben tud neked segíteni. Most le van akciózva és úgy 25 ezer forintba kerül, viszont ebből lejön még 25% mert most van hozzá net által egy ilyen kupon, persze ez csak akkor érvényes ha először vásárolsz náluk:)

2016. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én külföldről rendeltem meg még pár hónapja.... Nekem nem vált be. Nagyon érzékenyek lettek azóta a fogaim,amióta használtam, már bánom is ja és jó ha egy árnyalatot fehérített a fogaimon, de nem valami sokáig tartott az sem. Az ára is nagyon sok... én otthon lámpázok inkább a brightwhite-al, az legalább ér is valamit és árban is barátibb.
2016. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább aktív szenet a gyógyszertárban! Ugyanaz,mint a carbon coco csak sokkal sokkal olcsóbban kijössz!!!!!!!!
2017. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! December 27-től a carboncocohungary.hu oldalról is tudsz rendelni. Ha innen rendelsz akkor, személyesen is át tudod venni Budapesten a Csörsz utcában.
2017. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vállt be!!!! Pénzkidobás...
2017. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!