Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítéskor nektek hány centi...

Szőkítéskor nektek hány centi tört le a hajatokból? Le kellett vágni? Ha igen, kb mennyit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Törni nem tört, de 2x festettem eddig fodrásszal és mindkét alkalommal úgy éreztem, hogy ilyen nyúlós gumis lett a vége. Nem tudom hány centi, mert azóta rendbe jött a hajam, meg egyszer még csak úgy 10 cm-t vágattam is belőle még decemberben. Szóval tuti nincs már károsodott hajvégem. Azóta meg 1x voltam vágatni kb 2 cm-t.


Nekem mondjuk erős hajam van(fodrász szerint mennyiségileg sok, de vékonyszálú), hát én szerintem meg vastag, kezelhetetlen és sok. Egy szőkítés nem tette csak úgy tönkre.

2016. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első szőkítés házilag volt (mivel a fodrász nem vállalta el), utána 20 centit kellett vágnom mert annyira töredezett és csúnya volt a vége. De extra hosszú hajam volt szóval az a -20 centi jól is jött.
2016. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem szőkítve nem volt, csak 9-es színmélységű festékkel festve (9% oxival). Egy időben gyakrabban festettem, meg akkor kezdtem növeszteni is, így még nem volt olyan hosszú hogy csak a töveket fessem, szóval akkor nekem is hasonló gondom volt mint az előzőnek. Szerencsére csak egy tenyérnyi részen lett "nyúlós", kb olyan volt a tapintása mint a Barbie-babák hajának. De aztán ahogy megnőtt és kicsit ritkábban festettem, utána már nem volt gond.


Egyébként nem véletlenül ajánlják azt, hogy teszteld le a szőkítőt/festéket egyetlen tincsen. Csak épp senki nem veszi a fáradságot hogy megtegye (én se).

2016. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat! :) Első és második válaszoló, nektek hány %-os oxival volt keverve a szőkítőpor? (Úgy tudom, van 6, 9 meg 12%-os, utóbbi már nagyon erősnek számít.)
2016. máj. 22. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok:

Nekem sötétbarna-fekete hajam van/volt. Ezt 12-es oxival szokitettem le. Eléggé kiszáradt, de helyre jott egy idő után.

2016. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!