Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiaknál hogy van ez a...

Férfiaknál hogy van ez a fésülés? Balról jobbra (tehát bal szemtől jobb szem felé) vagy jobbról balra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez hülyeség, meg alapvetően tök mindegy....de mi ez a bal agyféltekés valami? Mert tegnap olvastam,hogy ha baloldalt van a választék akkor az a logikus gondolkodásért "felelős"...de egy másik oldalt meg azt hogyha jobbról fésülöm balra, akkor az ami a logikus gondolkodásos...ez nem mond ellent egymásnak?

2016. máj. 23. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem jobb fent elől van egy forgóm, ezért balról jobbra fesülve hordom. Nem hiszem, hogy ha az említett cikk pont a másik előválasztást írna logikusnak, akkor az enyém mar kevésbé számítana annak, ugyanis tisztán praktikus, logikai megfontolásból hordom így, hogy ne nézzek ki idiotán.
2016. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja es de, a két cikk ellentmond egymásnak, dehát mind a kettő hülyeséget állít, szóval nem mindegy?
2016. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te sem gondolod hogy ez jelent valamit. Aki hülye, annak mindegy hol van a választék.
2016. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki afelé a keze felé fésüli el alapból, amelyik kezét jobban használja, mert így áll kézre.

Nyilván ezt befolyásolhatja még ezer dolog, pl. forgó, sebhely, kedv, utánzás akármi.

2016. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!