Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenne egy pár kérdésem a...

Lenne egy pár kérdésem a póthajakról?

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg életem első póthaja

[link]

ez, és lenne pár kérdésem :

- azt írja, hogy hőálló szintetikus szálak,a hőállóról arra következtettem, hogy állja a hőt, de itt azt írja, hogy nem szabad, most mi az igazság? ( a papíron azt írja, hogy 100% szintetikus)

[link]

- kell akkor mossam?Ha 100% szintetikus és elvileg a hőt sem állja? Ha igen mivel,mit használjak? Használhatom ugyan azt amit a hajamra? Kallos balzsam, kallos pakolás, és most keresek új sampont festett hajra, ha esetleg tudtok erre is tippet adni, azt is szívesen fogadom

- Mivel fésüljem?

Ilyesmivel lehet?

[link]

- és ha a hőt nem bírja akkor festeni sem szabad ugye?

Köszönöm a válaszokat



2015. szept. 22. 01:55
 1/4 anonim válasza:
Nagyon elfoglak most keseríteni de át lettél verve..ha a papíron az áll hogy nem hőálló akkor nem is az.Nekem rengeteg póthajat volt évekig most is van csatos bár az enyém eredeti haj.Sima haj kefével tudod fésülni lassan nem cibálva...Igazából szerintem kerüld a mosást mert felesleges viszont néha megmoshatod úgy ahogy írják szerintem hajolajat is használj amikor megszáradt így visszajön a fénye.
2015. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És igen tilos festeni!
2015. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :( pedig úgy örültem mikor megjött, mint majom a farkának, mivel nem gagyi oldal és ott azt írta, hogy hőálló reméltem legalább a hőt bírja, na de mindegy nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszod!
2015. szept. 23. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel mű haj,ezért nem festhető de bizonyos hő fokig formázható
2015. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!