Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyit nő egy hónap...

Nektek mennyit nő egy hónap alatt a hajatok? Van itt valaki, akinek 1 hónap alatt 3 cm-t nő?

Figyelt kérdés
Itt egy cikk, amelyben azt írja a cikkíró, hogy 1 hónapban 3 cm-t nő a haj... Ilyenről még nem hallottam... Ti?!

2016. máj. 23. 17:07
 1/7 A kérdező kommentje:

A cikk:


[link]

2016. máj. 23. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Az átlag hajnövekedés 1.25 cm/hónap. Ez a "hivatalos" adat.
2016. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én hajam nő annyit (jelenleg combig ér), de a cikk írója el van tévedve, ha azt hiszi hogy ez az átlag.
2016. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 cm-t sem nő egy hónap alatt. Legfeljebb fél cm-t. De az átlag az kb. 1 esetleg 1,5 cm.
2016. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


#3-as hsz! Jó neked! :-) Használsz valamit?


Amúgy nem ismerek egyetlen embert sem, akinek annyit nőne a haja - elhiszem, hogy létezik ilyen, de szerintem sem lehet átlagos.

2016. jún. 2. 15:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3. hozzászóló, kérlek, írd meg, hogy ez mindig így volt nálad és gyerekkorod óta ilyen sokat nő havonta a hajad vagy szedsz valamilyen vitamint esetleg vagy hajnövesztő szert használsz? Köszi!!!
2016. jún. 13. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1 nap híján, 2 hete kopaszra borotváltam (borotvával, nem csak géppel) és most 2 hétre rá már nem csak borostám van, hanem több mm-s hajam van, több mint fél centi már. Fiú vagyok, de gyorsan nő a hajam.
2020. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!