Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a durván...

Mit lehet tenni a durván kiálló babahajak ellen?

Figyelt kérdés

mindenkinek olyan szép sima, nekem meg teljesen kiállnak..:/ nem is az a szép, átlátszó, hanem nagyon erősen látható, sötét, tiszta idiótának nézek ki, nem is merem miattuk felkötni a hajam. próbáltam lelakkozni, de nem működött semmi sem, ugyanúgy kiálltak.

mit lehet tenni, hogy nekem is olyan sima legyen babahajak nélkül? levágjam őket? vagy attól csak rosszabb lenne? lécci adjatok valami tanácsot, mert szeretnék ettől megszabadulni.


2016. máj. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
levagatni vagy babahaj eltavolitás
2016. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Semmiképpen se vágd le a "babahajat",mert később akkor sehová sem fog nőni a hajad!Használj valamilyen hajbalzsamot az lehetőleg segít.Ha össze akarod fogni a hajad akkor tegyél fel hajráfot vagy csatold oldalra, bár csatolás nem annyira hatásos mert sok csat kellene ha minden oldalról el akarod tüntetni.
2016. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágd le! Én egyszer levágtam a homlokom tetején a rendes hajtöveim alatti babahajakat... Szép tüsin nőttek vissza, ugyanúgy babahajjá. Nem volt túl szép látvány, amíg nődögéltek. Nekem is rengeteg babahajam van, de már megszoktam.
2016. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj rá hajolajat. Lelapítja. Esetleg ha még az sem segít akkor egy erős wax megoldja.
2016. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én hajhabot használok rá
2016. máj. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!