Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes beszerezni nőként az...

Érdemes beszerezni nőként az Alpecin Tunning sampont hajnövesztés céljából? Vagy csak hajhullás ellen jó?

Figyelt kérdés
Kinek vált be? Hol lehet olcsón beszerezni? DM, Rossmann, gyógyszertárak? Véleményeket és tapasztalatokat is írjatok!

2016. máj. 24. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Koffein van bennük, ennyi a titka, inkább vegyél kávét és csinálj belőle pakolást, öblítsd le vele a hajad, stb. Olcsóbb, ugyanaz a hatás. De a hajnövekedés nem igazán gyorsítható, hacsak nincs alapból lelassulva valamiért.
2016. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Renátácska válasza:
0%
Hajnövesztésre a Ricinusolajat tudom ajánlani nekem nagyon bevált, szemöldök és szempillára is lehet használni.
2016. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én is ricinusolajat ajánlok. Nem csak gyorsabban nő tőle a hajad, de szép fényes, jobban kezelhető is lesz és ráadásul több hajszálad is lesz. Én amióta használom rengeteget javult és van egy csomó "babahaj"-am is. Nagyon elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom. ;)
2016. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Készíts hajpakolást! Vegyél kókuszzsírt, ricinusolajat, argán olajat, és olíva olajat. (A pakolást minden héten legalább egyszer tedd fel minimum2-3 órára, ha azt akarod hogy nagyon hatásos legyen, aludj benne.) Először olvassz fel mikróban egy nagy teáskanál kókuszzsírt, aztán keverj hozzá minden összetevőből egy teáskanálnyit. Ha úgy érzed kevés ez még a hajadra, duplázd az adagot. Kendd fel ecsettel az összes hajszáladra, és fürdősapival fedd le. Miután letelt az idő, jó alaposan mosd ki a hajadból. A ricinusolaj ragacsosabb olaj, ezért nehezebb kimosni. Alaposan mosd ki! Az eredmény látható már 1-2 hónap használat után. Szemöldök és szempilla növelésére elég ha csak ricinusolajat, vagy argán olajat kensz rá.
2016. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!