Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S! szerintetek mennyi a...

S. O. S! szerintetek mennyi a reális fizetése egy Rózsadombon, luxus körülmények között dolgozó bejárónőnek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
életem talán egyik legszerencsésebb lehetősége előtt állok, egy rokonom segítségével. Azt hiszem megfogtam az isten lábát vele..mehetnék takarítani egy rózsadombi villába..egy bróker otthonába!2 szintes,mindennel felszerelt ami szem s szájnak ingere, központi porszívó stb...hetente egyszer kellene nagytakarítást csinálnom, ami nagymosást-a szárítás- vasalást is magába foglal, a ház kb 200 nm-es.holnap kellene felmennem, a fizetés igényemet pedig kérdezni fogják, de mit mondjak,hogy ne legyek nevetségesen olcsó de túl se licitáljam a dolgot...itt ettől függ minden szerintem...segítsetek, hallottatok már ilyen fizetésekről?
2011. márc. 23. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Normál helyeken 1.000.- Ft óránként. Ott nem tudom,hogy mennyi. De tapasztalatom szerint,minél gazdagabb valaki,annál sóherebb.

Remélem más tud majd jobb információval is szolgálni.

2011. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmikeppen ne egy konkret összeget mondj...

Egy -tol -ig erteket.

2011. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
orankent 2000 minimum kerhetsz. sok munka van a gazdagoknal,majd meglatod.
2011. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézegess takarító cégeket. Ott van árszabás.

Egyébként szerintem jobban jártok, ha négyzetméterárat kérsz, ez 50-100 Ft körül szokott lenni. A munkaadót pedig szerintem meg lehet győzni azzal az érvvel, hogy így kiszámítható, mennyit fizet neked, és mindig ugyanannyi. Neked is jó ez, mert tudsz kalkulálni vele, hogy mennyi pénzt kapsz.

2011. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, épp most beszéltünk telefonon és azt kérdezte a hölgy( aki nagykövet), hogy alkalmankénti 35 ezernél többet nem tud adni, megfelel-e...ööööö.....asszem igen, mondtam...:)))már csak a pofavizit van hátra..na meg, hogy mennyi is a meló ennyi pénzért....????jaj de izgulok,drukkoljatok!
2011. márc. 23. 12:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, tényleg szerencsés vagy!
2011. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Drukkolunk:)))))

Ird meg mi volt.

Sok sikert!

2011. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Gratulálok! Ez valóban mesés fizetés de 2000 Ft alatt Budán eszedbe ne jusson máshol kevesebbet kérni...gondolom ezek után meg pláne.Ez egy szolgáltatás.Akinek telik bejárónöre az fizesse is meg.Unatkozni nem lehet az tuti!Nem is fogsz!
2011. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
na sziasztok! Köszönöm szépen a drukkolást,nagyon jól esett! megvolta pofavizit...hát..elég..öö...arisztokratikus a nacsasasszony de hát...ez van.Mindenestre SIKERÜLT!!!!!!!!megállapodtunk az alkalmankénti(heti 1x)30 ezer forintba, plussz havonta 1x teletankolják a kocsimat is!ami viszont feltétel volt, hogy ha vacsoravendégeket,partikat rendeznek,akkor aznap is fel kell mennem és kiszolgálni,illetve a romokat eltakarítani..egyébként nem túl nagy ház(mit ház...palota!) ekkora mérettel simán elbírok,plána hogy szeretek takarítani...na ez történt, boldog vagyok nagyon és még egyszer köszönöm!!!!
2011. márc. 25. 07:38
 10/14 A kérdező kommentje:
ja majdnem kihagytam, a partikon való részvételért külön kapok 15 ezret!na meg már most megkaptam egy klassz kis kosztüm árát,hogy a megjelenésem is "kifogástalan legyen" mire parti lesz..komolyan mint holllivúúúúúdban:)))
2011. márc. 25. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!