Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácsos kiszőkíteni nagyon...

Tanácsos kiszőkíteni nagyon sötét (! ) barna hajamat 14 évesen?

Figyelt kérdés
Láttam egy nagyon szép árnyalatot, és szeretném kipróbálni, de nagyon sokan ellenzik. Azt mondják, 30-40 éves koromra ritka, töredezett és vékony szálú lesz a hajam, ha ilyen korán elkezdem festetni. Mindenestre van benne igazság...
2010. ápr. 10. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább ne csináld! egyébként is sötétből szőke elsőre csúnya lesz és nagyon sokszor kell majd festeni,mert rettentő csúnya lesz rövid idő után,ha lenő. Inkább ne fesd át,mert tényleg nagyon roncsolja a hajad,pláne ilyen drasztikus váltás!
2010. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem!

14évesen kimelíroztattam a hajam, hát mit mondjak?... Elsőre még le is szívta rendesen,de másodjára,harmadjára már nem,töredezett,sárga volt utóbbi napokban már úgy néztem ki vele mint valami cigány:S

pénteken befestettem sötétbarnára, sokkal jobb! Szerintem se tedd tönkre a hajad!

2010. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah bocsi 15/L voltam
2010. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak melíroztattam és iszonyú volt. Mehettem kb 2 hetente újrafestetni, mert gyorsan nő a hajam. Besárgult, hiába használtam hamvasító sampont...Nagyon eltöredeztek a szőke tincseim...
2010. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket =)

Megfontolandó, amit írtatok. Már majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy marad az eredeti hajszín;)

2010. ápr. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!