Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítés itthon?

Hajszőkítés itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ősszel 1x bevolt festve a középbarna hajam feketére fodrász által, és azóta 1x sem volt befestve. Volt benne egy kicsi szőke árnyalat is.. Már alig van benne a festék, tényleg kb 1-2árnyalattal sötétebb mint az eredeti színem. 3 hét múlva megyek fodrászhoz aki leszívatja, és szőkére festi.. De én szeretném addigra kiszedni a hajamból ezt a pici sötétet, és szőkíteni ezerrel. Kérlek írjatok minél több praktikát amivel világosabb lehet a hajam, és nem festék meg az ilyesmik. Köszönöm. L



2016. máj. 27. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mint fodrász egyáltalán nem örülnék, ha a vendégem otthon próbálna meg "segíteni" nekem hasonló módon, ugyanis több kárt csinálnál mint hasznot. Bízd a szakemberre.
2016. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm válaszod #1.. És mi a véleményed az új Loreal Casting Sunkiss Tropical sprayről? Ha belesz festve a hajam szőkére, akkor érdemes használnom?
2016. máj. 27. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A hajad extra nagyon ápold inkább ebben a 3 hétben, mert a leszívatás igénybe fogja venni valamennyire mindenképp.

Szőkítő sprayt minek akarsz használni? Ha már szőkére lesz festve a hajad akkor semmiképp ne fújjál rá még szőkítőt mert totál tönkreteszi és ronda színe lesz tőle. Festés után is csak ápolni kell. Ha lehet természetes és bio szerekkel.

2016. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
C-vitamin por/vagy tabletta összezúzva wu2 sampon egy kis ápoló valami balzsam/olaj lehetőleg természetes cucc (no szilikon) összekeverve. Az arány mindegy, de C vitamin legyen bőven. Rakd a hajadra egyenletesen és irány ki a napra hadd szívja ki. Én sötétvörösből lettem 3-4 ilyen pakolás után sötétszőke. Semmi károsodás nem érte a hajamat, csak kicsit szárít ezért ápold utána. Éjszakai hajpakolással, lehetőleg természetes anyagokból! Ez nagyon fontos. Ha ezt megcsinálod már eleve világosabb árnyalattal mész a fodrászhoz károsodás nélkül. Így egy nagyon kicsit is, de kevesebbet kell szőkíteni és kevésbé megy szét a hajad.
2016. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél color b4-et ami rohadt drága és többször vagy többet kell alkalmazni ha sok hajad van. :D Én a C vitaminra esküszök.
2016. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az eredmény küldök privátban képet. :)
2016. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!