Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy a hajvégápoló...

Lehetséges, hogy a hajvégápoló olajtól jobban töredezik a hajam? Vagy csak jobban látszik a törés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges. (bár lehet, emiatt hülyének néznek majd engem és lepontoznak)


Én a samponoknál figyeltem meg, hogy a kicsit korpás hajam a korpásodás elleni sampontól nagyon korpás lett és a kicsit zsíros hajam a "zsíros hajra" sampontól 3x annyira zsíros lett.


Úgy látszik, néhány embernél fordítva hatnak a hajas kozmetikumok :-)

2016. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, attól függ milyen termékről van szó. Ha egy természetes olaj, pl argán akkor attól nem töredezhet jobban. De ha egy bolti cucc ami tele van vegyi anyagokkal meg szilikonnal akkor az okozhat gondot.
2016. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én,pl.Hosszú ideje tört a hajam vége..31éves vagyok anya.Kb..2hónapja használok,helia-D argán,jojobas olajat és nagyon rendbe hozta! Nagyon örülök neki! Sampont Garnier fructist hajtöri ellenit..IMADOM.:-))
2016. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Boltit használok.. L'oreal elseve selymes olaj. Ezzel lehet a baj?
2016. máj. 27. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én azt sajnos nem tudom,hogy attól lehet e.De azt merem javasolni,hogy nem minden márkás kozmetikumok jók.Mennyiért vetted amit leírtál olajat? Argán olajra válts,ha megengedheted magadnak,egy probát megér! :-)
2016. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!