Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik el folyamatosan a...

Miért törik el folyamatosan a hajam vége és miért szárad ki olyan hamar?

Figyelt kérdés
Tavaly tavasszal a nyakamig ért a hajam és festett barna volt. Akkor le lett róla szívatva a festék és azóta a derekamig megnőtt. Illetve szeptemberbe lett belőle vágatva, így a leszívatott (eltöredezett, száraz) rész eltűnt, ergo már nem kellene olyannak lennie a hajamnak. A vágás után egy ideig még szép volt a vége, de már megint nagyon el van törve, kb. 5 cm-ig és teljesen ki van száradva. Rendszeresen használok hajvégápolót, hajpakolást és ricinus olajat is. Mindig is használtam. Nem értem mitől lesz ilyen a hajam :( ráadásul ilyen gyorsan. Csajok valami ötlet, tipp? Visszaakarom növeszteni a hajamat, de így nem tudom, ha rövid idő alatt így elroncsolódik. :/

2015. dec. 22. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és azt hozzá tenném, hogy nem szoktam vasalni, csak hónaponta max. 2x, akkor is hővédőt használok. Szárítani is csak a tövét, de azt is ritkán, ne roncsolódjon. Melegvizet sem nagyon merek engedni a hajamra..
2015. dec. 22. 18:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is kifogytam az ötletekből. Egy évig volt festve a hajam, elsőnek szőkére ,utána vissza barnára.

3 havonta muszáj levágatnom,mert annyira töredezik. És azt vettem észre,hogy levágatok belőle, és még fentebb kezd el töredezni.

Szóval én most már csak várok,hogy megnőjön , kerülöm a hajvasalást. Tanácstalan vagyok,milyen szereket hasznáéjak, úgy vagyok vele,hogy már semmi se fog segíteni.

Majd ha szépen lenő,akkor hátha nem fog töredezni annyira.

Még arra tippelek,hogy a hajszárító is elég forró, lehet picit az is égeti a hajat, de ilyen hidegbe muszáj használni.

2015. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hajvégápoló törte meg nagyon.
2015. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat lányok!! mennyi probléma van ezzel a hajjal :(
2015. dec. 24. 00:24
 5/6 anonim válasza:

Engem azok a hihetetlen nagy görcsös őrjítenek meg lassan amik kb maguktól keletkeznek a haj belső részén🙂

Kifésülöm alaposan reggel, másfél óra múlva már érzem hogy nem teljesen sima. Bár nekem kissé hullámosabb a hajam, de ez még nem indok arra hogy időnként olyan görcsöl legyenek amit 10-15 perc kiszedni..😀

2021. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Megfelelő táplálkozás, ami vitaminokban gazdag legyen és folyadék bevitel, ami nem üdítő és alkihol, hanem víz. Szedhetsz vitamint is, vannak a drogériában erre.
2023. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!