Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzalmas minőségű hajam van,...

Borzalmas minőségű hajam van, ami folyton szanaszét áll, hogyan érhetem el, hogy az a hajam legyen, mint egy átlagos nőnek?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban göndör hajam volt, egészen 13 éves koromig, akkor levágattam a hajamat rövid, fiúsra. Azonban nagyon durva, száraz a hajam, és folyton szanaszét áll. Ha egy kicsit hosszabb, nem lóg a vállamra, hanem "megáll" egymagában. Mivel kezeljem a hajamat, hogy fényes és puha legyen? Vagy ez az én esetemben lehetetlen? Nektek volt/van ilyen típusú hajatok? Hogyan ápoltátok? A válaszokat előre köszönöm!

2016. máj. 27. 18:15
 1/6 anonim válasza:
Nekem nem ilyen..de a ricinus olaj szerintem nagyon jó (a neten van sok féle haszanálati tipp) és a kallos termékeket is ajánlom:)
2016. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen keratinos pakolás szerintem segíthet. Illetve a hajvasalás, de ugye az roncsolja is, minimum a hajvégek tönkre fognak menni,de ha kb 6-8 hetente vágatsz egy kicsit belőle,akkor nem gáz. Plusz vannak olyan spray-k,amikkel vasalás előtt be tudod fújni,hővédő.
2016. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Száraz hajra természetes olajak (argán, jojoba a legjobb), balzsamok, pakolások kellenek, megfelelő mosás, pl ne samponozd végig, csak a fejbőrt, hajtöveket. De persze van olyan hajtípus ami sosem lapul le, pl az afro típusú és ahhoz hasonló hajak. Arra max a tartós egyenesítés a megoldás amit fodrásznál lehet csináltatni.
2016. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én az argánolajat ajánlom. 100%osat. ezen kívül használj balzsamot, esetleg olyan hajolajat amit a nedves hajadra teszel mosás után, főleg a végére.

és persze minden szépséggel kapcsolatos témában a legfontosabb az egészséges életmód, táplálkozás.

2016. máj. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én a dm-es alverde márkáju avokádó és seavajas hajpakolást ajánlom (lila tégelyben van, 1000Ft és brutál jó) de szerintem úgy sokkal jobban hat, ha jól átnedvesíted a hajad, rákened a pakolást és órákon keresztül rajta hagyod :)

+ kevés almaectet összekeversz vízzel és hajmosás után a hajadra öntöd :) ne mosd le utána, inkább tegyél kevesebb ectet bele, ha büdösnek találod :)


bár, ha úgy állsz anyagilag, akkor egy brazil keratinos hajpakolást javaslok fodrásznál :)

2016. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. máj. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!