Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manic Panic szőkített hajom...

Manic Panic szőkített hajom mennyi ideig marad fenn?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most szeretnék venni egy Manic Panic amplified blue moon árnyalatú színezőt. Sosem volt még festve a hajam, most lenne leszivatva is először. Arra lennek kivancsi, hogy frissen szivatott hajra (1 nappal a szőkítés után) milyen színe lesz? Illetve meddig marad benn a szin?

2016. máj. 31. 22:05
 1/3 anonim válasza:
Szőkített haj nagyon hamar ledob mindent, szerintem 3-4 mosás után már világoskék lesz, aztán egyre jobb halványul majd. Bár, attól is függ, hogy milyen gyakran mosod.
2016. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kéket akarsz, a lehető legvilágosabbra kell kiszőkíteni a hajat, hogy ne sok sárga pigment maradjon, különben zöldes lesz, ha már kopik. (bár úgy sem néz ki rosszul)

Az ilyen extrém színek kopnak, bár nagyon függ a hajtól, milyen hamar jön ki. Vendégeim között van, akinek már egy hét után eltűnik a színezés, de van akinek hónapokig megmarad! Arra készülj, hogy kb. 2 hetente újra kell színezni a hajat.Ja, és használj speciális, ilyen színezőkhöz való sampont - nem a bolti festett hajra valóra gondolok! -, tényleg számít (tapasztalat).

2016. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam kb 4 mosás után már fakó volt, olyankor újra színeztem mindig. Arra tényleg vigyázz hogyha sárgás a hajad akkor azon a kékből zöld lesz... egyszer jártam így, hát nem örültem neki.
2016. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!