Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a szőkített (lesziv...

Igaz, hogy a szőkített (leszivatott) hajat nem fogják be a natúr árnyalatú hajfestékek? Mit kell tenni, hogy a festék megmaradjon rajta?

Figyelt kérdés
(Natúr színű hajat szeretnék végeredményként, eredeti sötétbarnából sötétszőkét.)

2016. máj. 16. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
a szőkített hajat először elő kell pigmentálni, hogy a festék benne maradjon. érdemes nem túl sötét árnyalatot használni, mert a szőkített hajon bármi előfordulhat.
2016. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy első festésnél (rögtön szőkítés után) egy világosabb színnel kell rámenni, mint a végleges kívánt szín?
2016. máj. 16. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. A leszívás után simán ledobna mindent.

Érdemes fodrászhoz menni ezzel mert lehet répaszín a végeredmény főleg ha az egészet akarod. Én pár hete sötétbarnából világosíttattam pár tincset és bizony a leszívás után lett pár répa tincs, de a fodrász utána megcsinálta a kívánt színre.

2016. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha sötétbarna most a hajad azt leszívatás után lehet festeni és megmarad benne a festék. Ha jó minőségű persze és nem szőkíti túl a hajad a fodrász. Szóval egy jó fodrász kell először is.

Elő pigmentálni nem kell ilyen esetben.

2016. máj. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erős, vastag szálú a hajam, és nincs festve, szóval remélem, hogy bírni fogja a strapát. A fodrász honnan látja, hogy mikor kell lemosni a szőkítőt? Csak a színéből? Vagy a hatóidő egységes mindenkinél? (Nagyon nem szeretném, hogy leégjen a hajam. De szerintem ha 9%-os oxival csinálja, akkor az nem olyan brutál, mint a 12%-os.)
2016. máj. 17. 07:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A színről fogja tudni, és ha ért hozzá, nem 9-es vagy 12-es oxival, hanem ezeknél gyengébbel. Nem kell nagyon világos alapot csinálnia, és nem lesz könnyű dolga, mert a meleg pigmenteket semlegesítenie kell, hogy ne legyen nagyon vöröses-rezes a végeredmény.
2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nézegette a fóliában.
2016. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!