Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Afrofonás nyárra? Kb egész...

Afrofonás nyárra? Kb egész nyáron Balatonon leszek, strandon. Megéri vagy a víz szétszedi?

Figyelt kérdés
Azert gondoltam erre, mert vasalni felesleges lenne, de termeszetesen meg nagyon hulye format vesz fel... igy nem kene azon aggodnom hogy hogyan all a hajam. Tartos es jol nez ki. Jo otlet? Velemenyek? :)
2016. jún. 1. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

És hogyan fogod megmosni a fejed?

Nyáron tuti fogsz izzadni és jól esne megmosni.

2016. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán fond be, vagy csinálj a fejed tetejére egy kontyot.

Felesleges vasalgatni.

Ha természetesen bénának érzed a hajad, akkor vágass más frizurát, mert az nem megoldás, hogy folyton vasalod.

2016. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért nem teszed fel lófarokba, kontyba? Az afrofonás úszás, hajmosás, alvás során gubancolódni fog, mire kiszeded úgy néznél ki mint aki egész életében nem fésülködött
2016. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt nyáron, és leégett a fejbőröm. Nem volt kellemes. Ráadásul a vége felé már nagyon rossz volt, hogy nem tudtam rendesen hajat mosni.
2016. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Ha nincs afro típusú hajad eredetileg, akkor inkább hanyagold. Magyarul: Csak akkor, ha fekete vagy.
2016. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokat tudnék mesélni az afro hajról. Egyáltalán nem igénytelen.

A víz alapból nem szedi szét, csak nagyon gyakran kellene szárítanod, nehogy beleposhadjon a Balaton vize.

Szerintem nem éri megcsináltatnod nyárra, mivel hamar le is nőhet, akkor újból fonni kéne. Elég melós egyébként. Konkrétan egy nap, mire az egész elkészül. De ha te vállalod a szárítgatásokat, meg újrafonásokat, akkor végülis vágj bele, mert szerintem nagyon egyedi.:)

2016. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Baromi klassz lesz, mikor már olyan szagod lesz, mint egy ázott kutyának. A Balaton azért mégiscsak élővíz. Időnként árvaszúnyogokkal és egyebekkel teli.

Kimosni nem tudnád rendesen.

Plusz ha nincs annyi hajad, mint egy afronak, akkor nagyon viccesen fogsz kinézni a kivillanó (és leégő) fejbőröddel. :D

2016. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem aktualis ugyan, de olvasgattam a valaszokat, es szivesen beszelnek a sajat tapasztalataimrol. Mivel en megeltem,hogy afro hajam volt, es nem ok nelkul osztom az eszt,mint itt egyesek. :)

Nyaron sokkal jobb ezt megcsinaltatni, mivel meg tudod mosni. Megszarad a melegben, barmikor moshatod,nem jon szet. 1 mosás mire megszarad kb 5-6 ora. Ha delelott vagy kora délután napoznal/furdenel erdemes sapkat huzni,hogy a fejborod ne egjen le. En szerettem nagyon, felkeltem es mindig indulasra keszen alltam, konnyu viselni. Azonban a kibontasa borzalmas. Mar unod, megfognad vegre a sajat hajadat is, es orak hosszaig tart. Nagyon sok hajad ki fog hullani, ami ijeszto lesz, es nagyon kevesnek fog tunni a sajat hajad, mivel elotte lényegesen tobbnek tunt a pothaj miatt. Ezzel tisztaban kell lenni,kulonben nagyon meg tud ijedni az ember. Vagj bele nyugodtan ;)

2019. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!