Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetném el a saját...

Hogyan érhetném el a saját hajamból ezt a hatást?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék ilyen hajat magamnak csak eddig féltem picit, de elhatároztam végre magam, hogy kipróbálom.

Az érdekelne, hogyan készíthetném el itthon és hogy milyen szinek kellenének hozzá.


A saját hajam körülbelül ilyen lenne:


[img] [link]



a kivánt haj pedig ilyen:

[img] [link]



Kell e alászőkiteni és hogy milyen módszerrel kellene nekiállnom. Nléztem már pár videót de azon mindig már az alapszinrer kentek rá és tökjól befogta nekem pedig nemhiszem hogy befogná...


2016. jún. 1. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
az első képből semmi nem látszik. milyen színű most a hajad? természetes vagy már festve van? mindenképp kell szőkíteni előtte, hogy ilyen erőteljes piros színt elérj. viszont én nem ajánlom hogy ombrét magadnak csináld otthon, nem egyszerű, elég valószínű hogy csúnya és foltos lesz a végeredmény. mindenképp fodrásszal csináltasd!
2016. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szpen a tanácsot egyébként festett jo 2 centire lenőve... nem festem tul gyakran csak kisezretnémpróbálni.
2016. jún. 1. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor mindenképp keress egy jó fodrászt, ők gyönyörűen meg tudják csinálni. megéri több pénzt áldozni rá minthogy csúnya legyen
2016. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!