Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rátaláltam erre a hajmosási...

Rátaláltam erre a hajmosási technikára, és szivesen kipróbálná, de félek, hogy utána almaecet szagú lesz a hajam. Van valaki aki próbálta már? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 3. 20:33
 1/5 anonim válasza:
És ettől gyorsabban nő?
2016. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tobb dolog is van amit figyelembe kell venni


meg kell talalni a megfelelo aranyt a szodabikarbona (szb) es a viz kozott

ha tul sok a szb akkor nagyon szaraz/szalma lesz a hajad

ha tul keves a szb, akkor zsiros marad es kezdheted elolrol


egyszerre bekeverhetsz egy nagyobb adagot, vagy minden alkalommal kutyulsz, de ha olyan vagy mint en, aki a munkaja miatt minden reggel hajat mos (hetkozben) akkor erre nem lesz idod, de ha csak parnaponta mosod, akkor vagj bele nyugodtan


az almaecetes oblites nagyon jot tesz, nemcsak a hajad lesz tole szep fenyes, de ha van valami fejbor problemad (korpa, ekcema, akarmi) akkor azon is segiteni fog az almaecet


amikor a hajad megszaritottad utana mar SEMMI ecetszaga nem lesz


DE, ha nyar van es nagyon izzadsz, vagy elkap egy nyari zapor es a hajad vizes lesz, akkor majd ujra lehet erezni az ecetszagot (en ezt a kondiban vettem eszre...neztem korul, hogy honnan jon ez a veszett ecetszag mikor rajottem, hogy a sajat fejemrol;(

2016. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ha kihagyom az aémaecetet? Az izzadás miatt...
2016. jún. 4. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Probald ki es meglatod.

Nekem kell a sampon utani balzsam, es a szodabikarbonas mosas utan az ecet volt a "balzsamom", anelkul halal volt kifesulni a hajam.

2016. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jún. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!