Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha először megyek a kozmetikus...

Ha először megyek a kozmetikushoz arc tisztításra akkor tényleg nagyon ki fog pirosodni utána az arc pár napig?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 20:27
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Normális kozmetikusnál nem. Aki után rondább leszel, mint mikor mentél, az nem jó szakember.

Régebben voltam olyan kozmetikusnál, aki véresre marta a fejem, és másfél hétig vállalhatatlan volt, de voltam olyannál is, aki olyan szépen kitisztította az arcot, hogy meg sem látszott, csak enyhén volt piros pár óráig.

2016. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól még lehet jó szakember, de vannak akiknek érzékeny a bőre és elsőre igenis reagál. Teljesen korrekt nőnél voltam először, rendesen letisztította az arcomat, ki is gőzölte, nem volt nagyon durva és nem szedett ki mindent, utána több cuccal le is kezelt mégis vörös voltam utána napokig. Nem gyulladt be semmi, nem lettem pattanásos, de irritált volt.
2016. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem meg most lesznek májusba minden héten vizsgáim és félek hogy majd nem fog elmúlni ha annyira kipirosodik. De valaki meg azt mondta nekem, hogy normálisan lekezelte és meg se látszott de valakinek meg piros volt én meg félek hogy napokig az lesz.

Köszi a válaszokat!!

2016. máj. 7. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,nálam soha nem mennek el pirosan,csak az olyan kozmetikákban ahol sietnek.
2016. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi ez nyugtató

Majd el megyek csak féltem hogy pirosló fejjel jövök ki.

2016. máj. 8. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!