Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érjem el a fehér hajszínt?

Hogyan érjem el a fehér hajszínt?

Figyelt kérdés
Rólam tudni kell, hogy szőkés-barna a hajam. A kérdésem csak annyi lenne, hogy hogyan fessem/festessem be a hajam, anélkül hogy lenne bármi sárga beütése?

2016. jún. 4. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen le kell szívatni, aztán fehér színezővel színezni. De sárgulni mindig fog, szóval színezni gyakran kell.
2016. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz elérni aztán kezelni még nehezebb. Fehér hajam van és hamvasitó sampont használok rá és hamvasitó folyadékot! De ezekel is nagyon óvatosan kell bánni mert nem egyszer volt hogy a hajam lila színben pompázót. De ha kicsit be is fogja pár mosás után ki kopik. Ki kell szívatni az egész hajad jobb esetben egyszer, de nekem is többször kellett. Aztán veszel vagy platina szőke haj festéket, én ezüst szőkét szoktam mert nem találtam még jó platina szőke hajfestéket de ez tökéletes fehér szint ad és nem sárga szinűre festi be a hajat de ezzel akkor fesd be ha már tényleg nem sárga nagyon a hajad és rendesen ki szívta! Mert csak akkor látszik az eredménye. Szóval ezt használom: t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTX8GuewB5GoPj-FoVx-RMMV02Ckg3NQVS5ZO5Gus3ibN7E37SqQNxkF8U Vagy fehér színezőt is használhatsz de azt még nem próbáltam nem tudok arról véleményt mondani, de akkor is kell egy leszívott alap.
2016. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Ezt inkabb fodrasz segitsegevel szeretnem elerni, annyi kerdesem lenne hogy ez mennyire lenne koltseges?
2016. jún. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!