Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, Milyen kezeléstol...

Fodrászok, Milyen kezeléstol lesz ilyen valaki haja?

Figyelt kérdés

Nekem is hosszu hajam van, de a vége elég szálkás, meg toredezett , hiába vágatom mindíg vissza.

Kép : [link]



2016. jún. 5. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez effect ,de ha fènyesebbé,egészsègesebbè szeretnèd tenni a hajad akkot hasznàlj argànolajat a hajad végére és használj keratint tartalmazò sampont de lehetoleg ne legyen benne szilikon .
2016. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy kèrj keratinos kezelèst a fodràszodnàl, vèkony vagy vastag szàlù a hajad?
2016. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keratin tartalmazó sampon-balzsam, és a töredezett végeket mindig vissza kell vágni, mert ami már el van töredezve és száraz, az nem fog visszaépülni, hanem meg kell szabadulni tőle és amikor friss a vége azt lehet ápolni.
2016. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi vàlaszokat. Nincs olyan dolog amit ne próbàltan volna a hajamra több kevesebb eredmènnyel.Nem annyira vèkonyszàlú, de nem is vastag, viszont sok, és hosszú. Szeretnèk valami profi kezelèst rà , mert kicsit törik a vége, meg szàraz is. Hajmosàs elött szoktam jól bekenni argànolajjal. Hasznàlom keratinos balzsamot, I'll szàrìtàs elött szilikonos hajvègàpolót. Ami viszon az èn hajamra Kell, anèlkül mèg szàrazabb, ès gubancolódik. Valami ilyesmire gondoltam, de nem tudom mennyire lehet hatàsos.

[link]

2016. jún. 6. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a fodrǎszoddal kell megbeszèlned. Mutasd meg neki a hajad ès mondd el neki ,hogy mi a bajod vele ès, hogy mit szeretnèl vele elèrni, ha egy samponban, balzsamban, pakolàsbam vam szilikon az többet àrt mint amennyit javìtani mindig csekkold le az összetevoknel, hogy az adott termekbem vam e szilikon, èn a matrix termèkeit nagyon szeretem, annyi biztos, hogy jobb mint a drogèriàkban kaphatò hajra valò termèkek menj be egy fodràszüzletbe ès kèrdezd meg az ott dolgozòkat, hogy mit ajànlanak .
2016. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Keresek egy jó fodràszt azt hiszem.Csak olyan ritka a tènyleg hozzà èrtő szakember... Drogèriàban nen igen szoktam hajàpolòt vàsàrolni, az összetevőkben eddig csak pár dolgot kerültem, de a szilikonokat nem, mert mint màr irtam, csak azzal sikerült megnövesztem a hajam derèkig èrőre. Tudom sokaknak nem tesz jót a hajuknak, viszont szilikonmentes hajàpolókkal, natúr olajokkal mindìg csak mellig èrt a hajam, 2éve kezdtem el professzionàlis termèkeket hasznàlni, meg hajvègàpolókat, minden hajmosàs utàn. Monst is törik a vège, de mègsem olyan gàz mint règen,pedig akkor sem színeztem, vasaltam...
2016. jún. 7. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!