Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A környezeted visszajelzései...

A környezeted visszajelzései alapján TE szép vagy? És te annak érzed magad?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen és igen:) Bár vannak rossz napjaim,amikor nem.

20L

2016. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Igen, és igen.

Ha a környezetem nem tartana szépnek, is szép lennék :D

2016. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szépnek tartanak, de én nem így látom magam. Néha átlagosnak, néha rondának érzem magam. Leginkább a ronda bőröm ront el mindent.
2016. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tartanának szépnek, nem biztos, hogy szépnek tartanád magad, mert nem lenne az önbizalmad, ami most van, azáltal, hogy mások szépnek látnak.


Engem nem tart senki szépnek, átlagosnak tartom magam. Se szépnek, se csúnyának. Egyikről sem kapok visszajelzést.

2016. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
Igen és nem.
2016. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem és nem.
2016. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Relatív. Van, aki szépnek tart, van, aki nem. Szerintem nem vagyok csúnya.:)
2016. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem kapok visszajelzéseket a környezetemből csak a barátomtól, de az nem számít. Gondolom nem vagyok kirívóan csúnya meg szép sem.

Szerinten átlagos a külsőm.

21/L

2016. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda vagyok, mindig is az voltam. Mintha valami betegségem lenne, durván deformált az arcom és a testem is. Velem elég tapintatosak az emberek, egy csomóan mondják, milyen szép vagyok meg csinos, amikor nyilván valóan nem igaz. Mindig annyira torz voltam, hogy bántani se mertek igazán a külsőm miatt, inkább sajnáltak. Nagymamám szerint pedig én vagyok a legszebb unokája (és az egyetlen:D), úgyhogy nekem ez elég.
2016. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon szép kérdés. én állandóan elégedetlenkedem, hogy kövér vagyok, nem szép a hajam, arcom, kiáll a térdem, de a kérdésed rádöbbentett, hogy ettől függetlenül szép vagyok, szép az arcom, a hajam, az alakom. habár lehetnék másmilyen, de mégis én így vagyok szép, babaarccal, kócos hajjal és a környezetemtől is ezt a visszajelzést kapom. :)
2016. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!