Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép arcú, gyönyörű arcbőrű,...

Szép arcú, gyönyörű arcbőrű, kifejező szemű nő, akiből sugárzik a nőiesség, miért nem hajlandó befesteni a haját?

Figyelt kérdés
Az angoltanárnőm negyvenöt év körüli, filmszínésznő szépségű nő, csodálatos alakkal, remek arcbőrrel, nagy, olaszos szemekkel! Mégis ő az egyetlen nő a tantestületben, aki ősz hajat visel, nem festi a haját. Elég korán őszülhetett meg, egyenletesen, elegánsan ősz, fényes haja van, Kleopátra-frizurát hord. Aki ennyire gyönyörű, az miért nem festeti a haját?

2016. jún. 5. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Azért fesse, mert neked az tetszik???

Vagy ősz haj = nyanya?

2016. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Miért kéne? A te elvárásaidnak feleljen meg? Az ősz haj is szép, hisz írod is.
2016. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Lehet nem bírja a fejbőre a festéket, allergiás reakciót váltana ki. Vagy ahogy azt előttem is írták, egyszerűen így tetszik neki.
2016. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Nem tök mindegy? Ő így akarja hordani.
2016. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolom ha szándékában állna befesteni, már megtette volna de bizonyára így tetszik neki (vagy egyéb ok miatt nem akarja festetni).
2016. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És miért nem kérdezed meg tőle?
2016. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy az ősz is festett. :D
2016. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szépen írsz róla, csupa jókat - ezek szerint ősz hajjal is tökéletes. Akkor miért változtatna?
2016. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szépen írok róla, én felnőtt tanuló vagyok a tanfolyami csoportjában, magam is a harmincas éveim végén, és totál bele vagyok zúgva. Mióta megtudtam, hogy hajadon, még inkább. Csak az zavar, hogy ősz. Még szebb lenne, ha a haja barna vagy szőke lenne. Ha közelebb kerülnénk egymáshoz és kérném tőle, hogy festesse be, vajon megtenné a kedvemért?
2016. jún. 7. 15:45
 10/15 anonim válasza:
100%
10/9.Vannak, akik korán őszülnek, ez örökölhető.Ha egyszer elkezdi festetni, akkor havonta kell ismételni, mert a "lenövés" nem éppen esztétikus látvány.Úgyis tetszene? Meg szerintem is, ha neki így tetszik, nem érdekli mások véleménye.
2016. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!