Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is van így, hogy utál...

Más is van így, hogy utál fodrászhoz járni?

Figyelt kérdés

Nem a fodrásszal van a gondom, hanem a hajammal. Ritka, vékony szálú, tartás nélküli, tehetek vele akármit, semmit nem javul, örökletes az egész. Már annyira, de annyira unom, hogy fodrász előtt is sz.r és utána is sz.r. Hiába szárítja be, mire hazaérek, alig van benne tartás, tehet rá akármilyen fixálót, hajhabot.


Lehetetlen hosszabbra megnöveszteni, mert vékony a vége és még ritkábbnak hat. A rövid meg ugye...., semmi formája, mert nincs tömege. Két- háromnaponta mosnom kell, mert gyorsan zsírosodik, már annyira utálom a hajam, hogy legszívesebben kopaszra vágatnám nő létemre. Nem is tudja, milyen jó annak, akinek van haja és tud normális frizurákat csinálni.

Na, jól kipanaszkodtam magam.:)



2016. jún. 10. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok:),nekem hosszú anyu szokott a végéből vágni.Ha festettem 2 hónap és lenőlt,ha fazont nyírtak akkor másnapra már nem állt úgy.De annyi különbség van,hogy utálom az ilyen szalonokat is,ott várok 4-5 órát.
2016. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ohh ne félj az én hajam is egy tartás nélküli, alaktalan katasztrófa. Alapból elég kevés van, ráadásul nagyon vékony szálú. Folyton úgy nézz ki, mintha odakint szélvihar lenne. Minden tincs össze vissza áll, de még így is látszódik mennyire kevés. Most hosszú, de muszáj lenne levágnom, mert már nagyon törött a vége. Iszonyatosan hamar zsírosodik, minden második nap mosom. Este megmosom, másnap úgy, ahogy szép, következő nap pedig máris ronda. De nem akarom minden nap mosni, mert attól csak még hajlamosabb lenne a zsírosodásra aztán moshatnám naponta többször... Összefogni sem lehet, mert tele vagyok viszonylag hosszabb babahajakkal, amik össze vissza állnak a fejem körül, ha a többit összekötöm egy gumival. Úgy olyan leszek, mint egy fél kopasz oroszlán. Nem is beszélve arról, hogy olyan kevés a hajam, hogy a fejem tetején, lelapul, és mindig kilátszódik a fülem teteje. A párától, esőtől, melegtől begöndörödik, és alapból csak akkor hajlandó egyenes lenni ha neki is olyan kedve van. Az sem segít, hogy az ismerőseim panaszkodnak, hogy már megint ritkítani kellet a hajukat. Bár az enyémet is ritkítani kéne.:D

Egyetlen örömöm, hogy találtam egy új sampont, ami ugyan rohadt drága, de legalább megszabadít az utálatos korpától, ráadásul legalább egy napig szuper puha, és fényes lesz a hajam. De ez is csak egy napig tart.:/

2016. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!