Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta nem festettem a...

Évek óta nem festettem a hajam, kellene előtte bőrpróbát csinálni, illetve mi a helyzet az ammóniamentessel?

Figyelt kérdés
Sok évig festettem a hajam, nem voltam rá allergiás vagy érzékeny, sose csináltam tesztet előtte, de tudom, hogy allergia bármikor kialakulhat. A kérdésem, hogy mennyire gyakori, hogy valaki az ammóniamentesre is allergiás legyen. A legtöbben ugye az ammóniára allergiásak. Ha csinálnék bőrpróbát azt hogyan kéne, mert ha bekeverem a festéket az nem áll el egy napig? Vagy az eleve kuka és másikkal kell?

2016. jún. 10. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbát minden festés előtt kéne csinálni. A próbához egy borsónyit kell bekeverni, nem az egészet. Bekeverve nem áll el. Nem az ammónia okozza a legtöbb esetben az allergiát hanem a ppd meg hasonlók.
2016. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!