Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Víz kúrára fogtam magam, a...

Víz kúrára fogtam magam, a helyzet mégis egyre katasztrofálisabb? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

A kolesz velejárója volt az,hogy szinte semmi folyadékot nem ittam./Reggelire 1 pohár,ebédre 1 pohár,amúgy meg 1,5 L palackos vizet ittam 2-3 napig,szóval kb. napi 1 L/

Májusba rájöttem,hogy ez így nagyon nem lesz jó. Próbáltam többet inni,de sokkal több nem sikerült,max. egy fél literrel. Nyáron eldöntöttem,hogy ennek véget vetek,és elkezdtem rendesen inni,és túlnyomó többségében vizet. Mostanra már megvan a napi 2 Liter odafigyelés nélkül,de ezen túl napi 2x-3x eszembe jut a bőröm,szóval akkor is lenyomok egy pohárral.Tudom,még is sem mondható jónak,de szerintem ez már lényeges haladás.

A probléma viszont az,hogy ugyan többet iszom, a szemem egyre ráncosabb. :( Nincsen szép arcom,szóval szeretném,ha a bőröm legalább normális lenne,de mióta elkezdtem odafigyelni rá,hogy megfelelő vizet kapjon,egyre viseletesebb.

Lehet,hogy a 10 hónap "hülyeségem" most jön ki rajta??

Lesz valaha újra szép a szemem környéke??

Mit tegyek??


Köszi előre is a segítséget! :)


2015. júl. 24. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Használj valamilyen szemkörnyékápolót. A víz belülről hidratálja a bőrt (maga a szó is a víz szóra vezethető vissza), de a szemkörnyék egy nagyon vékonyka és érzékeny terület, azzal nem fog csodát tenni.

Igen, lehet, hogy most jön ki a stressz, lehet, hogy az undorító időjárás viseli meg jobban.

Van egy olyan oldal, hogy Krémmánia, oda kategorizálva vannak feltöltve a különböző kence-ficék: tusfürdők, krémek, sminkek, minden vacak, amit csak el tudsz képzelni. És alattuk lehet róluk véleményeket olvasni.

De még az is lehet, hogy valami vitaminhiányod lett, szóval érdemes lenne előbb egy orvosnak megmutatni, ezt elmondani és akkor valószínűleg beutal 1-2 vizsgálatra (pl. teljes vérképre).

2015. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!