Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két pakolás egymás után vagy...

Két pakolás egymás után vagy egyszerre?

Figyelt kérdés
Van egy házi kotyvalékos hajpakolás amit fel szoktam tenni. Illetve most vettem egy boltit. Azt hiszem elég undi lenne összekutyulni és egyszerre feltenni a kettőt. Ha előbb az egyiket teszem fel, majd lemosás után a másikat, az úgy jó? Hogy csináljam?
2016. jún. 12. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ne használjál boltit :D
2016. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
hát össze ne keverd. Először az egyiket, utána a másikat. De keverheted is úgy, hogy bizonyos területekre az egyiket rakod, másik területekre meg a másikat, hiszen egy arcon is változhat a bőr minősége, és lehet, hogy más-más kezelésre van szüksége.
2016. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért?

Ezt próbáltam már régebben. Jó volt.

2016. jún. 12. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
De minek akarod egyszerre használni? Használd váltásban, hetente egyszer az egyiket, másszor a másikat.
2016. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egymás után.
2016. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!