Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol vesztek ricinusolajat?

Hol vesztek ricinusolajat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mennyit és mennyiért vesztek ricinusolajat Pesten.

2016. jún. 11. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik gyógyszertárban. Pár száz ft 1 dl.
2016. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy melyik gyógyszertárban, hogy össze tudjam hasonlítani az árakat :)
2016. jún. 11. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan nagy eltérés nem lesz, nyugtákat meg senki nem fog előkeresgélni 20 forint miatt.
2016. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hosszú távon sokat ér, ami egyszeri vásárlásnál nem látszik.

Senkit se kértem, hogy keressen nyugtákat. Biztos van, aki mostanában vett, vagy sűrűn vesz és tudja.

2016. jún. 12. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon? 3 hónapnál tovább nem szabad használni sem. Addig max 2x veszel. Teljesen mindegy hol, 10-20 ft komolyan számít bárkinek is még manapság?
2016. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hol hallottad, hogy 3 hónapnál tovább nem lehet használni? Ilyet eddig sehol se olvastam.

Egyébként meg, ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor kérlek ne írj máskor.

2016. jún. 12. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Van lejárati ideje, a gyógyszertáros írja rá az üvegre, amikor megveszed.


Ráadásul van olyan hely, ahol nem adnak, csak keveset, mert ugye alapból hashajtásra használják. Az én gyógyszertáros nénim már tudja, hogy hajra teszem, és többet ad.

2016. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a hosszútávot nem úgy értettem, hanem hogy ha éveken át veszem, akkor látszik meg a különbség, hogy ha az olcsóbb helyen vettem, tehát spórolok.
2016. jún. 12. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!