Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét hajból lehet hombrét...

Sötét hajból lehet hombrét csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon sötét barna hajam van, és a nyárra szererném a végét mondjuk vörösre vagy pirosra festeni, hogy aztán le tudjam vágni. Igazából 4 napra kellene úgy igazán, de az a Balatonnál lenne, tehát sokat érné víz... A 20 mosásos nem kopik le, illetve van olyan ami sötét hajon is működik? Néztem a DMben, de csak szőke hajra találtam... Ki kellene szőkíttetni? Vagy azt esetleg itthon is meg tudom oldani valamilyen savval? (hogy belelógatom a végét)

Válaszokat köszönöm!



2016. jún. 12. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
sötétbarna hajat mindenképp le kell előtte szőkíteni, utána ráfesteni vöröset. bár nem értem miért akarsz ennyi pénzt kiadni azért hogy 4 napig piros legyen az alja, amúgy sem biztos hogy a vöröst nem dobja le annyi víztől. de te tudod:) szőkítést pedig semmiképp ne csinálj otthon ha nem vagy még benne jártas! ha nagyon akarod menj fodrászhoz ők meg tudják szépen csinálni
2016. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kell világosítani,a sötéten nem fog látszani. Próbáld meg C-vitaminnal,az a természetes módja a világosításnak,sokakak működi,nézz utána youtubeon. Nekem szőke a hajam,azon nem működik,de barnából biztos kivesz pár árnylatot,amit aztán befesthesz.Aztán befestheted akármilyen élénkvörössel.Nem kell félned attól hogy rikítós lesz,mert jobb két árnyalattal világosabb/élénkebbet venni,az kb két árnyalattal sötétebb lesz mint a képen,ha sötét a hajad,szóval kb olyan ami kellene :D nem tudom hogy taróssal vagy szinezővel akarod?! De,ha a vitamin nem jön be,megpróbálhatod blansolni is egy kicsit. Nem törik le semmid,ne aggódj én évek óta egyedül csinálom,semmi gond nincs vele :D a szőkítőport bekevered hidrogénnel,és raksz bele balzsamot,vagy valami hasonlót,belefésülöd az aljába és pár percig hagyod,amíg nem lesz szemmel láthatóan világosabb,aztán lemosod.Ne hagyd rajta sokáig,akkor nem lesz baja. És utána tegyél rá pakolást,balzsamot,amit szoktál,hogy ne károsodjon :)
2016. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!