Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más fodrász vajon tudna mit...

Más fodrász vajon tudna mit kezdeni egy vékony hajjal? Aki ír annak megy a zöld kéz!

Figyelt kérdés

Az én fodrászom soha nem úgy csinálja meg a hajam, ahogy szeretném. Ha melíroz is nem vékony csíkokban húzza a melírt. Illetve mivel szerinte vékony a hajam ezért csak így tudja fokozatosan levágni, hiába nem így akarom:

[link]


2016. jún. 13. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

más fodrászhoz kellene menned!


sajnos melírozni kevés fodrász tud, a legtöbb 3 centis tövet hagy a melírozásnál és botrányosan néz úgy ki

2016. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hajam is hasonlóan melírozza be mint a képen, de nem tetszik, illetve így vágja le. Azt szeretném ha egy fodrász nagyon vékony csíkokban melírozná be a hajam, ami mostanában divat, de nem tudja ezek szerint.
2016. jún. 13. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó fodrász meg tudja csinálni normálisan is, nem csak így.
2016. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor érdemes szalonban, de drágábban megcsináltatni a hajam?
2016. jún. 13. 14:51
 5/5 JDorinaJ ***** válasza:

Szia.


Szerintem ha alapból vékonyszálú a hajad akkor én nem is ajánlanám a szőke melírt.

Mert az még inkább el fogja véknyítani a hajvégeket ami a Te hajtipusodhoz pedig nen éppen jó ötlet.

Szerintem.

De amúgy nem egy nagyon bonyolúlt vekony melírt csinálni csak valamivel több idő nyílván.


Dorina 29

2016. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!