Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt fodrász gyorsan,...

Van itt fodrász gyorsan, elvégeztem a bőrpróbát hajfestés ellőtt, hogy döntsem el, hogy most az a vörös festék vagy a bőröm piros, bővebben?

Figyelt kérdés
Évek óta nem festettem a hajam, gondoltam újra vörös leszek, megvettem a festéket(egyébként sose csináltam előtte bőrpróbát) az van ráírva 48 órával előtte a fülem mögé és nem mossam le, ne érintsem, letelt a 48 óra hát szép vörös a fülem mögött a bőr, jobban elkentem mint 1 érményi lett az 3 is. Gondoltam lemosom, hogy megnézzem piros-e vagy valami, csakhogy nem jön le. Mikor felkentem kb 20-30 perc múlva viszketett, de ilyen mindig is volt, sose volt bajom, szimplán lehett attól is, hogy ott van valami, illetve a 2 nap alatt kb 3szor kicsit, de egyébként semmi. Milyen jele lenne még, mert hólyagot, duzzadást nem látok, az meg nem derül ki, hogy piros-e?

#fodrász #bőrpóba
2016. jún. 13. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján semmi gond, ha allergiás lennél rá azt észrevennéd, komolyabb jelei vannak, durván viszketne vagy akármi komolyabb tünet lenne, már felkenés után is.
2016. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:

Nem irritált?

Szerintem nem lesz bajod.

2016. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vörös és társai elég jól meg tudják fogni a fejbőrt is. Ha valaki ügyetlenül keni fel a festéket, a kontúr napokig virít. Szerintem neked sem a bőrpirosság látszik, hanem a festék fogta meg a füled mögötti területet.
2016. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!