Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj (felül kb 12-15cm)...

Hosszú haj (felül kb 12-15cm) hogyan lehetne úgy megcsiálni, hogy aktív sportolásnál megmaradjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felül viszonylag hosszú hajam van, oldalt a szokásos 0.5 - 12 mm átmenet. Focizom és szeretném ha meg lehetne úgy csinálni a hajam, hogy ne kelljen hajgumi. Valami hajlakk vagy akármilyen módszeretek van?(persze nem a levágásra gondoltam... :D). Én személy szerint nagyon szeretem ezt a típusú hajat de meccsek és edzések közbe kénytelen vagyok összefogni,mivel a hajlakk + hajhabot kb 10 perc után le izzadom és bele lóg a szemembe.

[link]

Ilyesmi hajam van. 17f.



2016. jún. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős hajzselét használj. Fodrászkellékesben találsz olyat.
2016. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha....qq
2016. jún. 14. 08:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2016. jún. 14. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetetlent akarsz.
2016. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezeknek a focistáknak hogy sikerül ?
2016. jún. 16. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A meccs végére is ilyen marad a hajuk? Nem nézek meccset, de fodrász vagyok. 90 perc intenzív mozgás, izzadás, hajbeletúrás után ha még mindig tart a belőtt séró, nagyon meglepődnék - és természetesen nagyon kíváncsi lennék a csodaszerre. :)

Amúgy amit ajánlanék úgy általában mint erős hajrögzítők:

[link]

[link]

2016. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neeem. Nem arra gondoltam hogy meccs után is. Az már nem lényeg. csak meccs közbe tartson(legalább 70 percet). Utána úgyis fürdés meg minden. Már nem lényeg. Csak a meccs főbb időszakáig. Köszönöm a válaszod! :)
2016. jún. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!