Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz és töredezett a hajam....

Száraz és töredezett a hajam. Mit lehetne vele kezdeni, hogy helyre jöjjön?

Figyelt kérdés

Dús hajam van, vastag szálú. Több éve festem 3-4 hónaponta feketére. Szárítani nem szoktam, viszon szinte majdnem minden nap vasalom.. Anélkül katasztrófa lenne az egész hajkoronám...

Így meg nagyon száraz és töredezett, kemény/durva tapintású. Valami házi módszer, vagy balzsam, sampon ami kicsit helyre hozná a hajam? :(



2016. jún. 14. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A vasalt haj szerkezete tönkre van téve, halott, nem fog helyre jönni, vágni kell gyakran, mert egyre rosszabb lesz csak minél többet vasalod. Abba kell hagyni a vasalást, anélkül mindenkinek sokkal szebb a haja... akkor is ha hullámos/göndör, bármilyen. Csak egy normális frizurát kell vágatni és megtanulni beállítani szépen. Aztán semmi gond nem lesz vele.
2016. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a festés után nagyon törött a hajam, persze még én is vasaltam. Schauma keratin strong balzsam és sampon volt ami kicsit rendbeszedte, de emellé a Garnier grow strong pakolást használom, ami egy csoda! A hajam puha és nem törik! Ezek mellett, ha szárítom vagy vasalom hajvédő sprayt használok, nekem az Avonos és a DM-es jött be. A vasalást tényleg próbáld elhagyni vagy kicsit ritkábban. Használj hajhabot ami rögzíti kicsit a hajad, vagy szintén dm-es anti-frizz sprayt és az is rögzíti és nem engedi szöszösödni a hajadat. Így talán vasalnod sem kell, csak szépen beszárítani. Én ezeket használom, két hét alatt szép lett a hajam. :)
2016. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!