Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alaphajszínem hamvas szőke,...

Alaphajszínem hamvas szőke, de a sok festés dauer miatt nem jött vissza, néhányszor nekiááltunk bnőmmel de foylton sárgás, v fehéres szőke lesz, h tudnánk hamvasítani, hogy olyan hamvas szürke v ezüst árnyalata legyen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egy fórumon,hogy ha a szőke festéket összekeverik kékes fekete festékkel az szürkét csinál a szőkéből, ez hülyeség,vagy igaz?
2010. jún. 18. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még arról a színkeverésről nem hallottam.nemtudom igaz-e..

Szerintem bízd fodrászra és akkor biztos nem lesz gond:)

2010. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszike,az a helyzet h a fodrász után is igy jártam h besárgult folyton,meg fehéres lett a vége,azért kértem bnőm segítségét mert ő a saját hajtá mindig jol megcsinálja.de az enyém valahogy makacs...
2010. jún. 19. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hajszín kikeverést nem tudok sajnos.


De nekem a következőképp jött vissza az eredeti hajszínem 1-2 hónap alatt:

Egyszer hirtelen érzékenylett a fejbőröm mindenféle sima bolti samponra. Őseimnek is voltak fejbőrproblémái, gondolom, nekem akkor jött elő. Akkor abbahagytam a hajam színezését (festve és dauerolva régebben volt, de azt már lenőtte, levágtuk), és lecseréltem a samponomat egy biosamponra, az nem volt rossz, de nem változott sokat, majd lecseréltem egy másik biosamponra (most nem akarom reklámozni, ha írsz privit, megírom, melyik volt), és nemcsak rendbejött a fejbőröm, de olyan színe lett a hajamnak, amilyen évek óta nem volt. Visszakaptam az eredeti hajszínem. A hajam az a bizonyos biosampon előtt már fakó, fénytelen, seszínű volt, azóta intenzívebb lett a színe. Nekem olyan színű hajam van alapból - biztos láttál már olyant -, mint akinek nem tudod eldönteni, hogy most szőke a haja, vagy barna. Leginkább szőkésbarna. A hajmosás utáni 1. nap inkább szőke, a 2. naptól meg inkább világosbarna, vizesen gesztenyebarna. Ez a jófajta sampon előtt tök fakó volt, most pedig élvezem, hogy különféle árnyalatú a hajam mind a 3-4 nap alatt, amíg megint meg nem mosom. (Gyakrabban nem kell, mert nagyon zsírtalan marad ettől a sampontól, pedig régen már 3 naposan csúnya lett volna.) Egyébként nem olyan drága sampon, főeg én higítva használom (azt hallottam, minden sampon jobbat tesz a fejbőrnek enyhén higítva). Sőt, ahhoz képest, hogy bio, ahhoz képest kifejezetten olcsó. És még az illata is isteni, bár nem minden illatút próbáltam ki belőle. (Van kb. 6-8 fajta különböző fejbőr és hajtípuspkra, mindnek más az illata, de az én hajamra mind jó volt, amit eddig próbáltam, csak az nem, ami a zsíros hajra való, pedig zsíros típusú alapból.) Egyébként gyógyszertárakban is lehet kapni, szóval ez is jelzi, hogy jófajta.

2010. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként pont azért színeztem a hajam nagyritkán, mert alapból olyan jellegtelen seszínű volt, de azóta nincs ilyen bajom.
2010. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a szőke hajat úgy kell hanvasítani, hogy a szőke festékbe feketét keverünk, kb 1.2cm-t. Nálad ott a gond, hogy mindenféle festékmaradványok vannak a hajadban, és minél több dolgot rákentek, annál rosszabb lesz a helyzet. Ezt úgy hívják, hogy festéktorlódás. Van megoldás. El kell távolítani mindent a hajszerkezetedből. Ennek két módja van.

1.: leszívatás minden fodrász ismeri a módszert, általában hatásos, de a hajadat totál gallyra vágja.

2.: festékeltávolítás.Vital Remover: Ez kioldja a felesleges festékanyagokat a hajból. KÍMÉLETESEN. Tuti, mert én is használtam. A hajad ezután sem lesz olyan, mint volt, de utána befesthető a kívánt színre. Bármelyik fodrásznál kiválaszthatod a színskálán, melyik hasonlít leginkább az eredeti hajszínedre. (A kleral system-nek igen szép hamvas szőkéi vannak. )A vital removert itt veheted meg: [link]

Szia!

2010. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. jún. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!