Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag hajvilágosítás?

Házilag hajvilágosítás?

Figyelt kérdés

Régóta festett fekete hajam van, nem szeretném leszívatni, mert így is szét van töredezve az egész hajam. Valami más ötlet hogyan tudnám visszakapni az eredeti barna hajszínem?

Hallottam már olyanról is, hogy citromlével mossak hajat. Ezt próbálta már valaki? Esetleg más tipp?



2016. jún. 14. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Colour B4 hajfesték eltávolító. Nem károsítja a hajat, nekem teljesen leszedte a 3 év fekete festéket és visszakaptam az eredeti hajszínem. (bár már ki volt már kopva rendesen, de így is hatalmas különbség lett)
2016. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajradírt használj, akkor visszakapod az eredeti hajszíned és az nem roncsol mint a szőkítők. A citromlé nagyon gyenge, semmit nem ér.
2016. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jún. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!