Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos hajfesték tényleg...

Kallos hajfesték tényleg világosít több tónusnyit is? C vitaminos hajvilágosítás után szeretném festeni

Figyelt kérdés

Már 3-szor csináltam, évek óta sötétbarna a hajam(festett), utoljára márciusban volt festve, bár akkor már világosabb barnával festettem, persze a hosszán ez nem változtatott.

3-szor használtam a c vitaminporos világosítást eddig, ami ugye a festett hajon távolítja el a festéket. 2-3 árnyalatot világosodott, felül többet is, olyan rezes lett.

Kallos hajfestéket még sosem próbáltam, néztem a leírását a legvilágosabb szőkének, 9N, hogy 6 tónusnyit is képes világosítani(persze gndolom ez is természetes hajra van írva, de azért megkérdezem hogy milyen színt kaphatnék így?

( [link] )

A c-vitaminos világosítás miatt 2-3 árnyalitnyival világosabb festéket ajánlott felkenni a hajra, mert visszapigmentálódhat kicsit, ezért is választanám ezt.


2016. jún. 1. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A világosítás az oxi erősségén múlik. Én Kallos Kjmn festékből használtam 9-es szőkét 9% oxival. Az eredeti sötétbarna hajamból az csinált világos rézvöröset. Hogy festett hajon mi lesz belőle azt nem lehet előre tudni. Célszerűbb lenne leszívatni és utána a választott színnel festeni a hajad. Az a biztosabb.
2016. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Pont a hajleszívás miatt csinálom ezt a C vitaminporos pakolást, hogy ne kelljen, semmiképp nem akarom..persze azt olvastam, hogy szőkítőporozni kellene festés előtt .. de bíztam benne eddig h ez is elkerülhető. Szerintem fodrásszal megbeszélem, de már egy világosabb barnával is beérném:)
2016. jún. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!