Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne pattogj...

Mit csináljak, hogy ne pattogjak ki?

Figyelt kérdés

A borotválás után 1-2 nappal mindig kipattog a bőröm, ilyenkor pici, pattanás szerűségek jelennek meg rajtam. Mit tudok ezek ellen csinálni?

Előre is köszönöm a segítséget!

17/L


2016. jún. 15. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tusolás közben tusfürdőt teszek a borotválni kívánt felület(ek)re és ennyi. Nem szoktam kipattogni tőle.

Esetleg borotvahabbal megpróbálkozhatnál és miután végeztél vele kenegesd le valami bőrnyugtatóval, hidratálóval. Ha ez a megoldás sem működik akkor gyanta vagy epilátor. ;)

2016. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borotválás után fertőtleníteni is kell a bőrt. Ha viszket is akkor hidratálni is.
2016. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a testápolótól csak roszabb lett. Meg csípett is. A fertőtlenítőről ne is beszéljek.. Esetleg ha alkholmentes akkor nem csíp. De én hintőporral szoktam beszórni borotválás után,utána nem ég,nem pattog ki.Én erre esküszöm. Nem tudom kinek hogy válik be,de szerintem egy próbát megér.
2016. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!