Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajat hány fokon...

Festett hajat hány fokon lehet vasalni?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán? Anyum nem akarja megengedni,azt mondja, bele fogom égetni a festéket a hajamba.

2016. jún. 16. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukám szokta festeni a haját és a fodrásza nem ajánlja a vasalást:)

2016. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En kb. 5 eve festem a hajamat, es azota mar jo par alkalommal volt vasalva, de tovabbra is fenyes, nem toredezett, szep egeszseges hajam van. A festek mar alapbol benne van a hajad szerkezeteben, annal beljebb mar semmi nem tudja "egetni".
2016. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A festék benne van a hajban, szóval nincs már mit beleégetni. De ettől még a vasalás nagyon árt, főleg a festett (azaz már károsított) hajnak. Szóval inkább szárítsd egyenesre, tartósabb is, kevésbé is árt.
2016. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igaza van. Én tartós hajszínezőt használok a hajamra lassan egy éve, napi szinten vasalom. Aztán, mivel meguntam ezt a színt, szerettem volna kiszőkíteni a hajam, de csak a tövét sikerült. Elmentem fodrászhoz, és igazolta sejtésem, miszerint a "festék" igen durván beleégett a hajamba, és csak a vágás segíthetne. Szóval ugyanazzal a hajszínnel kell szenvednem tovább, mert a hosszából nem engedek. De legalább megtanultam a leckét.
2016. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!